Noshok 615-60-2-1-2-36-CC Pressure Transmitter, 0 psig to 60 psig, 0.125% Accuracy (BFSL), 4 mA to 20 mA Output, 1/4 NPT Male, Integral Cable 36 in, Certified Calibration
SKU:
615-60-2-1-2-36-CC
Pressure Transmitter, 0 psig to 60 psig, 0.125% Accuracy (BFSL), 4 mA to 20 mA Output, 1/4 NPT Male, Integral Cable 36 in, Certified Calibration
Be the first to review “Noshok 615-60-2-1-2-36-CC Pressure Transmitter, 0 psig to 60 psig, 0.125% Accuracy (BFSL), 4 mA to 20 mA Output, 1/4 NPT Male, Integral Cable 36 in, Certified Calibration” Cancel reply
Description