Noshok 100-3000-2-1-2-36-ST8 Pressure Transmitter, 0 psig to 3000 psig, 0.25% Accuracy (BFSL), 4 mA to 20 mA Output, 1/4 NPT Male, Integral Cable 36 in, 0.8 mm SS Threaded Orifice
SKU:
100-3000-2-1-2-36-ST8
Pressure Transmitter, 0 psig to 3000 psig, 0.25% Accuracy (BFSL), 4 mA to 20 mA Output, 1/4 NPT Male, Integral Cable 36 in, 0.8 mm SS Threaded Orifice
Be the first to review “Noshok 100-3000-2-1-2-36-ST8 Pressure Transmitter, 0 psig to 3000 psig, 0.25% Accuracy (BFSL), 4 mA to 20 mA Output, 1/4 NPT Male, Integral Cable 36 in, 0.8 mm SS Threaded Orifice” Cancel reply
Description